Shtëpia / Tag Archives: Noizy

Tag Archives: Noizy

SKANDALI! Del lista me emra/ Portalet, VIP-at dhe politikanët shqiptarë që kanë marrë miliona euro nga Greqia

Ja ku shkuan paratë e taksapaguesve grekë të shpërndara nga ish-ministri i Jashtëm Kotzias në Republikën e Shqipërisë! Një milion euro mendohet të jetë dëmi që ministria e Jashtme Greke ka shkaktuar pas kontrollit të kryer. Këto çeqe janë firmosur nga Niko Kotzias, i dorëhequr . Në listë vihen re …

Shiko më shumë »