Shtëpia / Tag Archives: Adriatik Llalla

Tag Archives: Adriatik Llalla

Propozimi martese, dy vajzat i thonë “PO” njëra-tjetrës live në reality show (Fotot)

Finalja e sezonit të gjashtë të “Bachelor in Paradise” rezervoi shumë surpriza për teleshikuesit. Demi Burnett dhe Kristian Haggerty, 24 dhe 27 vjeç, bën histori në reality show-n amerikan, si çifti i parë i të njëjtit seks që u fejua live. Dyshja ishte pjesë e tre çifteve finale (nga katër) …

Shiko më shumë »

Propozimi/ 24-vjeçarja gjen shpirtin binjak në reality show, fejohet me bjonden (Fotot)

Finalja e sezonit të gjashtë të “Bachelor in Paradise” rezervoi shumë surpriza për teleshikuesit. Demi Burnett dhe Kristian Haggerty, 24 dhe 27 vjeç, bën histori në reality show-n amerikan, si çifti i parë i të njëjtit seks që u fejua live. Dyshja ishte pjesë e tre çifteve finale (nga katër) …

Shiko më shumë »

Luftë për protagonizëm në natën e madhe të javës/Vajzat e pista pushtojnë qendrën e qytetit (FOTO)

Qendra e qytetit të Portsmouth në Britaninë e Madhe i ngjante një vendi të çmendur natën e shkuar pas pushtimit nga studentët. 5000 studentë lanë konviktet dhe u dyndën në rrugë për të festuar. Të veshura të gjitha njësoj me body të zeza ku shkruhet ‘dirty disko’ vajzat marshuan nëpër …

Shiko më shumë »