Shtëpia / Tag Archives: Adriatik Llalla

Tag Archives: Adriatik Llalla

Publikohen mesazhet e frikshme të Johnny Depp, donte të “mbyste e të digjte” ish-bashkëshorten (FOTO)

Kapitulli i radhës i divorcit të bujshëm të Johnny Depp-Amber Heard, doli në skenë sërish në një gjykatë në Londër. Gjatë seancës të së mërkurës, “The Sun” shkruan se në sallë u dëgjua një mesazh që aktori i famshëm i kishte dërguar shokut të tij, Paul Bettany. Në të u …

Shiko më shumë »

Kohë më parë u zgjodh “Miss Bota”/ Ja si duket sot aktorja e famshme me burrin 10 vite më të vogël (FOTO)

Ka pak ditë që është kthyer në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pas udhëtimit në Mumbai, Indi, ku mori pjesë në “Blenders Pride Fashion Tour”. Është fjala për aktoren e famshme, Priyanka Chopra, e cila dukej mjaft e relaksuar kur mbërriti në apartamentin e saj në Nju Jork, së bashku …

Shiko më shumë »

Transformimi i pabesueshëm/ Burri që u kthye në femër nuk ka turp të ekspozojë format bombastike (FOTO)

Ylli i “Big Brother” që pak kohë më paraë zbuloi se është kthyer nga një mashkull në femër, nuk e ka më problem që të ekspozojë gjoksin, pasi e ka bërë operacion. Roddy Alves është fotografuar të martën në rrugët e Londrës, veshur me një pallë pantallona të kuqe të …

Shiko më shumë »

Nuk ka më veshje provokuese e esktravagante, s*ksbomba “mbulohet” pasi ka frikë nga… (FOTO)

Pas përhapjes së koronavirusit në disa vende të ndryshme të botës, Demi Rose ka vendosur që të marrë disa masa shtesë gjatë fluturimit të saj nga Los Angeles. Seksbomba është fotografuar këtë të mërkurë në International Airport në LA, me një veshje shumë sportive të zezë dhe që mbante një …

Shiko më shumë »

Shkëlzen Berisha feston ditëlindjen, Armina Mevlani zbulon surprizën që i bëri në mesnatë (FOTO)

Shkëlzen Berisha feston ditën e sotme 40-vjetorin e lindjes. E në këtë ditë të veçantë, partnerja e tij, Armina Mevlani ka vendosur që t’i bëjë një surprizë në mesnatë/ Blogerja e njohur e ka uruar partnerin në orën 12 të natës dhe në “Instastory” ka postuar një video të shkurtër …

Shiko më shumë »

I tha se në prezantim ka rivale të forta, Xhemi i përgjigjet Alketës: Mos të ngjaj si gagaçe, s’e kam…

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu, u komentua shumë pas përfundimit të Festivalit të RTSH-së për këngët e shumta që këndoi, si dhe për fustanet e panumërta që ndërroi. Menjëherë pas përfundimit të festivalit, portali që drejtohej nga Alketa Vejsiu, lëshoi disa thumba lidhur me njerëzit që komentuan negativisht moderatore. E …

Shiko më shumë »