Recent Posts

Trafikonin heroinë, dy persona të arrestuar në Elbasan (Video)

Dy persona të cilët dyshohet se merreshin me shpërndarje të lëndëve narkotike, konkretisht heroinë, kanë përfunduar në pranga. Operacioni u kurorëzua mbrëmjen e kësaj të mërkure, nga policia e Elbasanit. Të arrestuarit janë Redi Zeneli, 24 vjeç, banues në Elbasan, i dënuar më parë për veprën penale të “Prodhimi dhe …

Shiko më shumë »

Kapen me heroinë, dy persona të arrestuar në Elbasan (Video)

Dy persona të cilët dyshohet se merreshin me shpërndarje të lëndëve narkotike, konkretisht heroinë, kanë përfunduar në pranga. Operacioni u kurorëzua mbrëmjen e kësaj të mërkure, nga policia e Elbasanit. Të arrestuarit janë Redi Zeneli, 24 vjeç, banues në Elbasan, i dënuar më parë për veprën penale të “Prodhimi dhe …

Shiko më shumë »

“BON, BON, EDHE NËSE S’BON, S’BON…”

Nga Fadil LEPAJA Tifozët e futbollit janë në trans. Jo vetëm bastoret, por edhe mediat po përfitojnë shumë nga kjo histeri. Politika po ashtu. Politika veçanërisht. Përfitimet e politikës kanë të bëjnë me vëmendjen e larguar nga ajo. Qytetarët në vend se të shfryjnë inatin mbi presidentët, qeveritarët , ministrat, …

Shiko më shumë »
Inline
Inline