Recent Posts

Cristiano është rikthyer i frikshëm, ka shënuar thuajse një gol për ndeshje

Edhe pse starti i kampionatit ishte ndër më të dobëtit për Cristiano Ronaldon që prej vitit 2009 kur ai u transferua te Real i Madridit, tashmë situata për portugezin po shkon drejt normalizimit. Momentalisht, pesë herë fitues i Topit të Artë ka mundur të shënojë 16 gola në La Liga, …

Shiko më shumë »

“Kokaina”, Balla: Kur Basha ishte ministër, u kap më pak drogë

Kryetari i Grupit Parlamentar Taulant Balla, ka reaguar pas fjalimit të kreut të opozitës Basha në Kuvend, duke thënë se prioriteti i qeverisë Rama ka qenë dhe është lufta kundër trafikut të drogës. Balla i kujtoi Bashës se në kohën kur ishte ministër i Brendshëm është kapur sasia më e …

Shiko më shumë »

Veliaj në Abu Dhabi për financime dhe investime në zonën e Bulevardit të Ri

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, zhvilloi një vizitë të shkurtër në Emiratet e Bashkuara Arabe për të diskutuar financimin e një sërë projektesh të rëndësishme për kryeqytetin dhe thithjen e investitorëve të huaj në Tiranë. Ai zhvilloi takime shumë të rëndësishme me gjigantët e Masdar dhe Emaar, të …

Shiko më shumë »
Inline
Inline