Recent Posts

Racat më të shtrenjta të qenve në botë (Foto)

2500 $ Qentë janë miqtë me besnik të njeriut. Para se të vendosni të blini një qen, fillimisht ju sugjerojmë të bëni një kërkim të shpejtë. Kështu ju do të keni një ide me të qartë se çfarë qeni kërkoni dhe nevojat e kërkesat që ai ka. Disa janë të …

Shiko më shumë »

“Njerëzit në moshën time…”/Armina Mevlani vë në siklet djalin e ish-kryeministrit (FOTO)

Blogerja Armina Mevlani është gjithmonë aktive në rrjetet sociale me fotot që poston. Por bukuroshja herë pas here nuk nguron të fusë edhe ndonjë shprehje që i shkon për shtat asaj. Kësaj radhe Armina Mevlani ja bëri të qartë Zen Berishës se në moshën e saj nuk duhet të ishte …

Shiko më shumë »

Pas takimit në Ishëm/Aleati i Bashës zbulon prapaskenën: Jemi gati për marrëveshjen e re me qeverinë, por…

Dashamir Shehi, kreu i LZHK, pas takimit një ditë më parë në Ishëm të Durrësit të aleatëve të PD me kryedemokratin Lulzim Basha deklaroi se opozita është gati për marrëveshjen e re me qeverinë po me kushte. “Po përgatisim një platformë për të hyrë në bisedime. Duhet të bëhen ndryshime …

Shiko më shumë »