Recent Posts

Horoskopi 4 Mars 2021/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Vetëm për shkak se dikush ka një ide tjetër, nuk do të thotë se është një ide më e mirë. Mendimi i pavarur gjithmonë duhet të inkurajohet. Mos u shqetësoni nëse njerëzit ju akuzojnë se jeni mendjembyllur. Demi Kjo nuk është një ditë shumë e mbarë për suksese financiare, …

Shiko më shumë »

Ekzekutimi i 31-vjeçarit në Vlorë/ Shoqërohen 12 persona, në kërkim dy të tjerë

Janë shoqëruar në polici 12 persona lidhur me ekzekutimin e 31-vjeçarit Tauland Beqiraj në mes të ditës në Vlorë, në një rrugë të populluar. Në këtë ekzekutim kanë marrë pjesë 3 persona, ku dy prej të cilëve kanë dalë nga makina dhe qëllojnë Tauland Beqiraj, ndërsa një i tretë i …

Shiko më shumë »

Autorët e pamaskuar/ VIDEO e ekzekutimit të Beqirajt, ra në tokë pas plumbave, u përpoq të nxirrte armën, por…

Ky është momenti i ekzekutimit të 31-vjeçarit Taulant Beqiraj në mes të ditës në Vlorë, në një rrugë të populluar. Në këtë ekzekutim kanë marrë pjesë 3 persona, ku dy prej të cilëve kanë dalë nga makina dhe qëllojnë Taulnad Beqiraj i cili në pak sekonda shtrihet në tokë, ndërsa …

Shiko më shumë »