Recent Posts

Tërmet në politikë/ Qeveria, gati për kapitullin 24 të Reformës në Drejtësi

Reforma në Drejtësi nuk ka kthim pas. Kjo është, jo vetëm një thirrje e përsëritur e ndërkombëtarëve, por edhe një qëndrim i qartë i qeverisë. Zëvendësministrja e brendshme, Romina Kuko, e cila njëkohësisht është edhe kryetare e Grupit Ndërinstitucional të Punës ka njoftuar se qeveria po bën përgatitjet për hapjen …

Shiko më shumë »

Lajm i fundit/ Vrau gruan me thikë në sytë e fëmijëve, gjendet i mbytur autori (EMRI)

Nga kërkimet e pandërprera të Policisë, orët e para të mëngjesit  është  gjetur i mbytur autori i dyshuar  i vrasjes së bashkëshortes së tij, ndodhur  ditën e djeshme. Më datë 20.07.2019, rreth orës 07:30, në Sektorin Rinia, Durrës, është gjetur i mbytur  shtetasi Ardian Kuka 37 vjeç, banues në lagjen …

Shiko më shumë »

“Po vishem, pak fresk…”, ish-banorja e “Big Brother” habit me deklaratën e saj (FOTO)

Ish-banorja e “Big Brother”, Xhensila Pere, herë pas here tërheq vëmendjen e ndjekësve të saj në “Istagram”, duke publikuar fotografi mjaft seksi e provokuese. E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka postuar një fotografi ku shfaqet në pishinë, e lagur dhe duke treguar më shumë seç duhet. “Pak …

Shiko më shumë »
Inline
Inline