Recent Posts

Horoskopi i datës 29 korrik 2017

DASHI Në ndikimin e Uranit dhe Venusit priten, mbi të gjitha, nëse jeni beqarë, perspektiva interesante risish në sektorin e dashurisë. Do të rrethoheni nga njerëz me të cilët ndihen mirë dhe do të mënjanoni ata që duan t’u detyrojnë zgjedhjet edhe mendimet e tyre. DEMI Do t’ju duhet të …

Shiko më shumë »

Energjia, 29,9 mln euro, OSHEE realizon blerjen për muajin gusht

Importet e energjisë për të përballuar konsumin e muajit gusht do t’i kushtojnë operatorit të shpërndarjes 29.9 milionë euro. OSHE njoftoi se ka përmbyllur blerjen e energjisë për të përballuar konsumin e muajit të ardhshëm. Sipas njoftimit publik, kompania shtetërore e shpërndarjes ka blerë 434 mega vat energji për gushtin …

Shiko më shumë »

Shqiptari i arratiset policëve italianë teksa po e dërgonin në burg

Në të gjithë Italinë kanë filluar kërkimet për një shqiptar që 7 ditë më parë arriti t’iu arratiste agjentëve të policisë pasi e kapën pranë banesës së tij në Brindizi në rrugën “Apia”. Ngjarja ndodhi rreth orës 02.30 të mëngjesit të sotëm. Nëpërmjet një kontrolli në bazën e të dhënave …

Shiko më shumë »