Recent Posts

Nusja e Topallit ‘çmend’ mediat e huaja

Eva Murati është një nga moderatoret që premton shumë edhe në fushën e kinematografisë. Ajo ka luajtur në filmin “Skanderbeg” dhe fill pas tij u bë pjesë e “Ti mund të më quash Xhon”. Bukurinë dhe dhuntinë e saj e krahasojnë me atë të këngëtares Jeniffer Lopez. Fama ka kapërcyer …

Shiko më shumë »

“Drejtoresha e Tatimeve”: Brisida Shehaj më komplimentoi për rolin në “Portokalli”

Egla XHEMALI Jemi mësuar ta shohim në “Portokalli” teksa spikat me rolet e saj. Delinda u shndërrua në të preferuarat e publikut kur solli rolin e Drejtoreshës së Tatimeve. Në intervistën e saj dhënë për “Summer Pages” të “Gazeta Shqiptare”, aktorja rrëfen edhe për telefonatën që Brisida Shehaj i ka …

Shiko më shumë »

Super-aksioni që do godasë paratë e krimit, Policia e Shtetit 12-orë në shërbim

  Këtë sezon veror, pushimet duket se do të jenë luks për efektivët e Policisë së Shtetit. Ata do të kryejnë shërbime 12 orarësh, ndërsa zv.drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Rebani Jaupi, u ka ndarë atyre detyrat prioritare për këtë periudhë. Jaupi pati një porosi mjaft të rëndësishme, …

Shiko më shumë »