Recent Posts

Horoskopi 6 korrik, ja parashikimi i yjeve për ju

Dashi Me Marsin në shenjë duhet të ndjeni veçanërisht dëshirën për të lëvizur, udhëtuar dhe për të bërë diçka të re. Çdo gjë që lidhet me udhëtimin mbrohet mirë nga yjet, pavarësisht nësë udhëton për të pasuruar mënyrën kulturore apo për detyrime profesionale. Harroni çdo problem nga e kaluara dhe …

Shiko më shumë »

Fat në dashuri dhe plane/ Si do jetë java që po “troket” për 2 shenja të Horoskopit

Astrologët parashikojnë një javë të mbarë për shenjat e horoskopit që vijojnë si më poshtë duke filluar nga data 6 deri më 12 korrik. Binjakët Planeti Venus do të vazhdojë të qëndrojë në shenjën e Binjakëve dhe për këtë muaj, duke bërë kësisoj që të keni fat në dashuri. Lidhja …

Shiko më shumë »