Recent Posts

Bluetooth – Nostalgji/ Inatet e gravenë politikë, vazhdojnë edhe në kishë…!

Në lajmet tona të “show-bizz”-it, në rubrikën “nostalgji” mund të gjeni fotografi, lajme apo intervista të veçanta, të publikuara gjatë viteve në suplementin “Bluetooth” të “Gazetës Shqiptare”. Në GSH.al, sot po ju sjellim:  Inatet e gravenë politikë, vazhdojnë edhe në kishë…! Inatet e grave në politikë, vazhdojnë edhe në kishë…! …

Shiko më shumë »

Aksident në Rinas/ Dëshmitarët: Makinat u përplasën “kokë më kokë”, ka disa të plagosur

Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e sotme në rrugën e Rinasit, ku kanë mbetur të plagosur disa persona. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00, teksa një automjet tip “Benz A-Class” është përplasur me një tjetër makinë “Benz” model 220.  Si pasojë e përplasjes njëri nga mjetet ka përfunduar në …

Shiko më shumë »

Paris Saint Germain nuk ndalet, kërkon edhe Mbape

Paris Saint Germain nuk e konsideron të mbyllur merkaton me transferimin rekord të Neymar për 222 milionë euro, në kryeqytetin francez duan edhe Mbappe me klubin e sheikëve që pritet ti prezantojë një ofertë Monacos. Sulmuesi i ri francez ka tërhequr vëmendjen e klubeve më të mëdha të europës dhe …

Shiko më shumë »
Inline
Inline