Recent Posts

Meta pret senatorët e SHBA-së: Bashkëpunim kundër terrorizmit dhe krimit të organizuar

Presidenti i Republikës,  Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende të Ballkanit Perëndimor. Kreu i Shtetit shqiptar dhe senatorët amerikanë vlerësuan marrëdhëniet e shkëlqyera dhe partneritetin strategjik mes …

Shiko më shumë »

Bluetooth – Nostalgji/ Flori Mumajesi: Bëj seks të mbrojtur. Baba rastësisht nuk bëhem se më punojnë ‘frenat”

Në lajmet tona të “show-bizz”-it, në rubrikën “nostalgji” mund të gjeni fotografi, lajme apo intervista të veçanta, të publikuara gjatë viteve në suplementin “Bluetooth” të “Gazetës Shqiptare”. Në GSH.al, sot po ju sjellim:  Flori Mumajesi:  Bëj seks të mbrojtur. Baba rastësisht nuk bëhem se më punojnë ‘frenat” Simpatik, mashkullor, interesant. …

Shiko më shumë »

Rinis qarkullimi në rrugën Vlorë-Orikum. Nuk ka rrezik për rrëshqitje të tjera

Ka rinisur pas më shumë se 3 orësh qarkullimi në aksin Vlorë-Orikum, i cili u bllokua për shkak të rënies së disa masivëve shkëmborë nga skarpatet anësore të kësaj rruge. Kanë qenë forcat xheniere ato që kanë larguar shkëmbinjtë nga traseja e rrugës dhe më pas kanë dhënë garanci për …

Shiko më shumë »
Inline
Inline