Recent Posts

Amber Heard tregon më shumë se ç’duhet

Amber Heard i është futur shtëpisë me “themel”. Aktorja e njohur është fotografuar duke pastruar shtëpinë e saj në Los Angeles, por teksa ulej për të ngritur gjëra, ajo ka treguar më shumë seç duhet. 32-vjeçarja po nxirrte gjërat nga garazhi, kur u fotografua me gjoksin jashtë. Fustani që mbante …

Shiko më shumë »

PD: Qeveria Rama kampione e korrupsionit, 1 në 3 tenderë pa garë

Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku deklaroi sot në një konferencë për mediat se Gjykata Europiane e Auditimit konfirmon se 1 në 3 tenderë jepen pa garë. Sipas Tabakut, kjo qeveri po vjedh edhe taksat e qytetarëve të saj Deklarata e plotë e PD-së Qeveria e Edi Ramës është kampione …

Shiko më shumë »

Helmime nga gazi në Ballsh, banorët protestojnë

Helmimi i një banori pranë Uzinës së Ballshit ka nxitur protesta në qytet. Banorët kërkojnë zgjidhje për ndotjen që buron nga tubacionet e amortizuara. Linja e tubacionit të djegies është jashtë funskionit dhe mbahet me 10 fasheta. Banorët thonë se të shtunën, 36-vjeçari Shyqo Hoxha është helmuar me gaz, ndërsa …

Shiko më shumë »
Inline
Inline