Shtëpia / Show Bizz (faqa 7)

Show Bizz

“Je si vullkan”, këngëtarja shqiptare “ndez” rrjetin me pozat thuajse e zhveshur (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e fansave dhe është komentuar shpeshherë për jetën private dhe për jetën luksoze që bën. Ajo numëron më shumë se 1 milion ndjekës në “Instagram”, ku së fundmi ka postuar një video ku shfaqet e veshur me bikini duke shijuar rrezet …

Shiko më shumë »

“E bukur si dielli”, bukuroshja shkodrane “pushton” kopertinat italiane (FOTO)

Ajo është një nga modelet më të bukura shqiptare dhe më të komentuara në rrjete sociale. Bëhet fjalë për Angela Martinin, e cila prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo gjithmonë ka spikatur për bukurinë dhe elegancën e saj. Prej disa ditësh bukuroshja shkodrane po shijon pushimet, …

Shiko më shumë »

Blerina Bombajn e telefonojnë meshkuj pas orës 11 të darkës, ja si iu përgjigjet bashkëshorti i saj (FOTO)

Një ditë më pare ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5”, dietologia e njohur, Blerina Bombaj. Gjatë bisedës me moderatorin Bieta Sulo, ajo zbuloi se numrin e saj të telefonin e ka publik në rrjetet sociale. E për këtë arsye, edhe telefonatat në drejtim të saj janë të …

Shiko më shumë »

“Një mama shumë seksi”, Zaimina Vasjari “çmend” fansat nga jahti luksoz (FOTO)

Ajo është padyshim një nga këngëtaret më seksi shqiptare. Është fjala për Zaimina Vasjarin, e cila që në fillimet e karrierës së saj, ka spikatur për bukurinë dhe format perfekte trupore. Këngëtarja është gjithashtu shumë aktive në rrjetet sociale, ku nuk ngurron që të ekspozojë linjat e saj, që ia …

Shiko më shumë »

“Foto e fundit që hedh me …”/ Pasi ekspozoi gjoksin bombastik me bikini, Enca paralajmëron fansat (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Enca, ka “tërbuar” së fundmi ndjekësit e saj teksa ka publikuar në “Instagram” disa fotografi nga pushimet në jugun e Shqipërisë. Ajo shfaqet e veshur me bikini, që i ekspozojnë format e saj bombastike, duke i vënë “flakën” rrjetit. Eeksa ndezi “Instagam”-in me një imazh të nxehtë …

Shiko më shumë »

Oriola Marashi “dogji” rrjetin me pozën seksi, futbollisti i njohur “çmendet” pas saj (FOTO)

Modelja e njohur, Oriola Marashi, ka “djegur” rrjetin me disa poza shumë seksi e provokuese që ka postuar në profilin e saj në “Instagram”. Në një foto, ajo shfaqet e veshur me një body transparent e ulur në shkallë. Në gojë mban një cigare, ndërsa shfaqet duke prerë disa limonë. …

Shiko më shumë »

Poston foton me prindërit, Armina Mevlani i bën dedikimin emocionues babait: Më mësove të… (FOTO)

Një ditë më parë, babai i blogeres së njohur Armina Mevlani, Arbeni, festoi ditëlindjen. Edhe pse vitet ikin, Armina e përshkuan babanë si vera, ai bëhet gjithmonë më i mirë dhe me shije. Duke postuar një foto së bashku me nënën dhe babanë, blogerja gjen rastin t’i shprehë nga zemra …

Shiko më shumë »

Aktorja shqiptare sjell në jetë djalin e saj të parë (FOTO)

Aktorja e njohur shqiptare Fiona Gllavica është bërë nënë për herë të parë, e cila ka sjellë në jetë djalin e saj. Djalit i ka vendosur një emër shqiptar ashtu, Leka. “Ditën që e kuptova se ti do të vije në këtë botë, të gjitha dëshirat dhe ëndrrat e mia …

Shiko më shumë »

Provokon Rita Ora, shfaqet seksi në plazh: Nuk gjej dot bikinit (FOTO)

  Me foton e fundit të postuar në Instagram, këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, ka ngritur më shumë temperaturat. “Nuk gjej dot bikinit”, shkruan këngëtarja në postimin e saj. Në vend të rrobave të banjës, këngëtarja mbante veshur të brendshme me dantella të kuqe. Për më shumë ju ftojmë …

Shiko më shumë »

Përputhen/ A ju përgjigj Antoneta puthjes që i çoi në inbox Lulzimi?

Edhe pse Antoneta në “PërPuthen” i mbylli mundësinë që të kenë një vazhdimësi së bashku, Lulzimi ende shpreson dhe nuk ka hequr dorë prej saj. Këtë deklaratë ai e zbuloi në studion e emisionit “Shqipëria Live”. Lulzimi tha se ka pasur ditëlindjen disa ditë më parë dhe atë ditë ka …

Shiko më shumë »