Shtëpia / Show Bizz (faqa 672)

Show Bizz

Belen: Kam mbërritur në Itali me 180 euro, tani fitoj sa një futbollist i njohur

Modelja e njohur italiane, Belen Rodriguez ishte e ftuar në emisionin ‘Chi’, ku ka folur për jetën dhe karrierën e saj në fushë ne modës. Ajo zbuloi se kishte mbërritur në Itali me 180 euro gjithsej, ndërsa pranoi se aktualisht fiton njësoj sa një futbollist i njohur, duke nënkuptuar miliona …

Shiko më shumë »

Rrëfehet Belen: Fitoj sa një futbollist i njohur (Foto)

Modelja e njohur italiane, Belen Rodriguez ishte e ftuar në emisionin ‘Chi’, ku ka folur për jetën dhe karrierën e saj në fushë ne modës. Ajo zbuloi se kishte mbërritur në Itali me 180 euro gjithsej, ndërsa pranoi se aktualisht fiton njësoj sa një futbollist i njohur, duke nënkuptuar miliona …

Shiko më shumë »

Albërija tregon punën si dado në SHBA dhe kërkesën për t’u martuar me mblesëri

Albërije Hadërgjonaj sot është një emër i njohur për shqiptarët, por jo gjithmonë ka qenë kështu. Këngëtarja rrëfeu në Top Show jetën si vajzë, nënë, grua dhe gjyshë. E nisi duke treguar kërkesën që pati për t’u martuar me mblesëri, sapo ishte divorcuar. “Më thotë nëna para dy vitesh: cucë …

Shiko më shumë »

Flet Albërija: Nga puna si dado, tek martesa me mblesëri në SHBA

Albërije Hadërgjonaj sot është një emër i njohur për shqiptarët, por jo gjithmonë ka qenë kështu. Këngëtarja rrëfeu në Top Show jetën si vajzë, nënë, grua dhe gjyshë. E nisi duke treguar kërkesën që pati për t’u martuar me mblesëri, sapo ishte divorcuar. “Më thotë nëna para dy vitesh: cucë …

Shiko më shumë »

Kim Kardashian takohet me presidentin Trump

Kim Kardashian West u takua dje me presidentin Donald Trump në Shtëpinë e Bardhë. Në qendër të bisedës mes Kim dhe Trump ishte rasti i një 63-vjeccare të dënuar me burgim të përjetshëm. E moshurara Alice Marie Johnson vuan burgimin prej më shumë se dy dekadash, pas problemesh me drogën. …

Shiko më shumë »

Era Rusi: Babai i dhëndrit më gjuajti në ditën e dasmës

Era Rusi është një prej këngëtareve të afirmuara tashmë në tregun muzikore mbarëshqiptar, por edhe ajo rrëfen se ka patur peripeci në karrierën e saj. Një e tillë i është shfaqur kur vendosi që të merrte pjesë e të këndonte në një dasmë. Ajo e rrëfeu në Top Show Magazine …

Shiko më shumë »

Emily Ratajkowski, perëndeshë e erotizmit (Foto)

Kur e shoh, nuk shoh më shumë se “topless” i zakonshëm … Është kjo shija që të lë pamja e Emily Ratajkowski në kulmin e shprehjes së erotizmit “vrasës” që e karakterizon perëndeshën ruse. #td_uid_1_5b0f0802d7522 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2018/05/C_2_fotogallery_3088373_2_image-80×60.jpg) 0 0 no-repeat; } #td_uid_1_5b0f0802d7522 .td-doubleSlider-2 .td-item2 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2018/05/C_2_fotogallery_3088373_12_image-80×60.jpg) …

Shiko më shumë »

Holly ku shkon kaq “zjarr” në pishina? (Foto)

Holly Hagan la gjurmët e “flakës” në Marbella, kur ajo doli rrugëve me bikini, teksa i drejtohej pishinave në mrekullinë portugeze. Bukuroshja 25-vjeçare e serialit “Geordie Shore” kaloi gjashtë ditë në qytetin spanjoll dhe ajo që fansat panë në rrjetet sociale ishte vërtetë një stuhi “përvëluese” me foto ku format …

Shiko më shumë »

Pornostarja ngushëllon sërish portierin Karius: Vazhdo të buzëqeshësh!

Një pornostare i del në mbrojtje portierit gjerman të Liverpoolit, Loris Karius, i cili është vënë në shënjestër nga tifozë anembanë botës për dy gabimet trashanike të tij në finalen e Championsit me Realin e Madridit. #td_uid_1_5b0ee5d55cfeb .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2018/05/mia-karius-1024×457-80×60.png) 0 0 no-repeat; } #td_uid_1_5b0ee5d55cfeb .td-doubleSlider-2 .td-item2 { …

Shiko më shumë »

Soni Malaj bashkëpunon me të famshmin Jowell

Soni Malaj do të bëjë një bashkëpunim me një këngëtar latin shumë të suksesshëm. Në një lidhje telefonike në “Pop Culture”, Soni Malaj zbuloi detaje nga ky bashkëpunim. Bëhet fjalë për Jowell, këngëtari i muzikës ‘reaggaeton’, mjaft i njohur në mbarë botën. “Po më pëlqen, pasi jam duke eksperimentuar në …

Shiko më shumë »