Shtëpia / Show Bizz (faqa 6)

Show Bizz

Arbana Osmani përlotet në emision, ja mesazhi emocionues i babait të saj (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme, rrugëtimit të programit “Dua të të bëj të lumtur” i erdhi fundi duke ulur siparin e sezonit të katërt dhe duke na lënë takim sezonin e ardhshëm. Në çdo episod të fundit të emisionit, moderatorja Arbana Osmani i bën surpriza stafit të saj duke treguar video me …

Shiko më shumë »

Fishekzjarre e shumë muzikë, pamjet nga festa buzë detit e ditëlindjes së Adrola Dushit nuk duhen humbur (FOTO)

Modelja bukuroshe, Adrola Dushi, feston sot 27-vjetorin e lindjes. E për ta pritur sa më bukur ditën e saj të veçantë, ajo kishte organizuar një festë në jug të Shqipërisë. Nga pamjet e publikuara në rrjetet sociale, duket se çdo gjë ishte e menduar në detaje. Adrola ka mbledhur rreth …

Shiko më shumë »

Edhe 20-vjeçaret e kanë zili! Nëna e dy fëmijëve “çmend” fansat me të pasmet bombastike (FOTO)

Ajo është 50 vjeçe, por duket se koha për të ka ndaluar! Është fjala për këngëtaren me famë botërore, Jennifer Lopez, e cila duket se çdo ditë që kalon zbukurohet më shumë. 50-vjeçarja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me fansat e saj të shumtë imazhe të ndryshme …

Shiko më shumë »

Kujt i ngjan më shumë? Alban Skënderatj tregon portretin e vogëlushit Duam (FOTO)

Më 14 janar të këtij viti, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj, u bënë prindër për herë të dytë. Këngëtarja e njohur solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Duam, emër që vjen nga kënga me të cilën çifti kurorëzoi martesën e tyre, si dhe marrjen e …

Shiko më shumë »

Asgjë nuk e ndal 22-vjeçaren miliardere, provokon nga shtrati (FOTO)

Nuk kalon asnjë ditë që Kylie Jenner mos të tërheqë vëmendjen e të gjithëve. Ylli televiziv është shumë aktive në rrjete sociale, ku gjithmonë ka kthyer sytë nga  vetja me çdo postim që bën. Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit një foto, teksa pozon e shtrirë mbi krevat dhe …

Shiko më shumë »

Pas lajmeve të shtatzënisë, Çiljeta poston videon e ëmbël me Alban Hoxhën: Se e kemi… (FOTO)

Prej disa kohësh ata janë në qendër të vëmendjes për shkak të romancës së tyre. Është fjala për Çiljeta Xhilagën dhe Alban Hoxhën, të cilët vendosën ta bënin publike lidhjen pas një kohe të gjatë që përfliteshin nëpër media për një marrëdhënie të mundshme. Së fundmi, këngëtarja e njohur ka …

Shiko më shumë »

Guxon Anxhela Peristeri, ja si duket këngëtarja pa pikë makijazhi në fytyrë (FOTO)

Përveç se ka fituar zemrën e publikut me zërin dhe këngët e saj të bukura, Anxhela Peristeri, gjithashtu tërheq vëmendjen e të gjithëve edhe me pamjen. Madje pas humbjes së kilogramëve të tepërt pak kohë më parë, këngëtarja e njohur, nisi që të komentohej shumë për pamjen e jashtme, pasi …

Shiko më shumë »

Shifrat janë shumë të larta, ja sa para mund të humbasin këngëtarët shqiptarë si pasojë e koronavirusit (FOTO)

Përveç krizës shëndetësore, pandemia koronavirus ka shkaktuar pasoja të shumta ekonomike E gjithë bota duket se tashmë është gjunjëzuar, teksa kriza ekonomike pritet të ketë impakt të thellë për disa vite. Në mes të sektorëve të prekura nga Covid-19 është edhe muzika, pasi për shkak të parandalimit të përhapjes së …

Shiko më shumë »

Dikur shfaqte linjat seksi, ish-banorja e Big Brother vesh ferexhe dhe bëhet nënë (FOTO)

Lori Hoxhallari është një nga vajzat e “Big Brother”, që do të mbahet mend për bukurinë e saj. Edhe pas Big Brother ajo vazhdoi të ishte pjesë e mediave me karrierën në modeling dhe pjesëmarrjen në videoklipe këngësh.  Megjithatë jeta e saj ka ndërruar 4-cipërisht. Pak kohë më parë u …

Shiko më shumë »

E akuzuan për abuzim seksual, Justin Bieber u kërkon 20 mln dollarë 2 vajzave

Ndjekësit e Justin Bieber mbetën të shokuar kur dy vajza të reja e akuzuan artistin për abuzim seksual në një hotel. Këngëtari, që refuzon të flasë rreth kritikave të marra së fundmi, këtë herë është treguar shumë i hapur me mediat. “Normalisht nuk para përgjigjem për situate të tilla sepse …

Shiko më shumë »