Shtëpia / Show Bizz (faqa 4)

Show Bizz

I tha se në prezantim ka rivale të forta, Xhemi i përgjigjet Alketës: Mos të ngjaj si gagaçe, s’e kam…

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu, u komentua shumë pas përfundimit të Festivalit të RTSH-së për këngët e shumta që këndoi, si dhe për fustanet e panumërta që ndërroi. Menjëherë pas përfundimit të festivalit, portali që drejtohej nga Alketa Vejsiu, lëshoi disa thumba lidhur me njerëzit që komentuan negativisht moderatore. E …

Shiko më shumë »

Ka gjashtë muaj që nuk ka…/ Momenti i frikshëm kur Britney Spears thyen këmbën (FOTO)

Këngëtarja me famë botërore, Britney Spears, ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një video ku tregon momentin e frikshëm kur ka thyer këmbën gjatë një kërcimi. Krahas videos, 38-vjeçarja ka treguar për 23.6 milionë ndjekësit e saj se ka 6 muaj që nuk ka kërcyer. Në pamjet në …

Shiko më shumë »

Dy veshja brenda një darke/ Gjithë shpinën jashtë dhe pa reçipeta, Rita Ora nuk i lë vend imagjinatës

Këngëtarja e famshme, Rita Ora, nuk i ka lënë vend imagjiantës me veshjen e saj të mërkurën mbrëma, teksa u shfaq në një darkë në Hollywood. 29-vjeçarja u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo, kur u shfaq me një bluzë që i nxirrte jashtë gjithë kurrizin dhe …

Shiko më shumë »

Dhimbje në familjen e Valbona Memës, motra e saj ndërron jetë (FOTO)

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Valbona Mema, ka humbur një person të dashur në jetë. Motra e saj ka ndërruar jetë, pasi vuante nga një sëmundje e rëndë. Ka qenë vetë Valbona ajo që ka njoftuar për lajmin e hidhur, përmes një postimi në profilin e saj në “Instagram”. …

Shiko më shumë »

Pas humbjes së babait, Enca reagon për herë të parë: E kam shumë të vështirë… (FOTO)

Të dielën që lamë pas këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, ka humbur babanë e saj. Ai u nda nga jeta në moshën 64-vjeçare, pas një sëmundjeje të rëndë. Fillimit Enca vendosi që të rrinte në heshtje e të mos bënte asnjë reagim në rrjetet sociale. Por mëngjesin e ditës së …

Shiko më shumë »

“Na çave…”/ Rita Lati “rreh” live në emision të bijën (FOTO)

Roza dhe Rita Lati ishin të ftuara mbrëmë në emisionin “Soiree” n Top Channel , për të treguar se pse deri më tani e kanë refuzuar që t’i drejtohen martesës. Gjatë emisionit, Roza është pyetur se si e ëndërron propozimin ideal për martesë dhe ndërkohë që po tregonte e ëma …

Shiko më shumë »

E gjithë vëmendja te format bombastike të 33-vjeçares, bukuroshja “çmend” kalimtarët (FOTO)

Ylli televizi, Lauren Goodger, di gjithmonë se si të tërheqë vëmendjen e të gjithëve. Mjafton që ajo të shfaqet në publik dhe gjithë sytë janë nga ajo. E kështu ka ndodhur edhe mbrëmjen e së martës, teksa ajo ka shijuar një darkë me një shoqe të saj në Kettering, Northamptonshire. …

Shiko më shumë »

Rrëfimi ndryshe i Bebe Rexhës: Jam bipolare, mendoja të hapja derën e makinës e të hidhesha (FOTO)

Bebe Rexha ka folur për të parën herë hapur mbi sëmundjen nga e cila vuan, çrregullimin bipolar, duke thënë se askush nuk duhet të ndihet i turpëruar prej saj. Ylli i popit, emri i vërtetë i të cilës është Bleta, rrëfeu se kjo sëmundje të sjell luhatje të forta humori, …

Shiko më shumë »

Partnerja e futbollistit të njohur sjell verën para kohe, ja pozat e “nxehta” me bikini (FOTO)

Partnerja e futbollistit të njohur, Daniele Rugani, ka prezantuar një model nga linja e re e rrobave të banjos. Në postimet e saj në rrjetet sociale, Michela Persico është shprehur e lumtur për arritjen e saj, e për këtë arsye këtë gëzim e ka ndarë edhe me ndjekësit e shumtë. …

Shiko më shumë »

Pamje super “hot”/ Me tanga e lëvizje provokuese, Kejvina Kthella sapo “dogji” rrjetin (FOTO)

Kejvina Kthella ka kthyer të gjithë vëmendjen nga vetja ditën e sotme, teksa në “Instagram” ka publikuar një video super “hot”. Modeljae njohur shfaqet e veshur me tanga të zeza dhe me një korse të kuqe latex, teksa në sy bie trupi super seksi dhe pozat provokuese. Kjo video është …

Shiko më shumë »