Shtëpia / Show Bizz (faqa 399)

Show Bizz

Befason Elvana Gjata, publikon foto për herë të parë me të atin

Duket që pushimet kanë filluar për këngëtaren Elvana Gjata. Pas promovimit të filmit ‘2 gisht mjaltë’ në kinema të ndryshme të Europës dhe disa koncerteve të mbajtura, Elvana ka gjetur pak kohë edhe për të pushuar. Ajo ka zgjedhur bregdetin dhe ka publikuar disa foto, të cilat ia ka realizuar …

Shiko më shumë »

Cardi B ndez imagjinatën e fansave, reperja nuk di të ndalet (Foto)

Pasi anulloi disa turne për shkak të shërimit nga ndërhyrjet e saj kirurgjikale. Cardi B ndau me fansat e saj një foto ku tregon se çfarë i ka shkaktuar udhëtimi i saj me avion. 26-vjeçarja ka postuar gjithashtu një foto tjetër duke pozuar të pasmet e saj si një striptiste …

Shiko më shumë »

Festa e çmendur e të rinjve, festivali “Parklife” tërbon britanikët (Foto)

Veshjet të “frikshme” në ditën e dytë të festivalit “Parklife”, ndërkohë që dielli shkëlqen në Manchester, Angli. Rreth 80,000 persona janë pjesëmarrës të këtij festivali dy ditor dhe kanë qenë nën praninë e George Ezra Solange dhe Major Lazer.

Shiko më shumë »

I ulet në prehër, Jennifer Lopez ‘luan mendsh’ fansin me kërcimin erotik (Fotot)

Jennifer Lopez ka dhuruar sërish spektakël para fansave të saj.  Këngëtarja Jennifer Lopez ka filluar turin e saj muzikor në Los Angeles. Në moshën 49 vjeçare ajo ia ka dalë të dhurojë spektël sërish me shfaqen e saj dinamike dhe provokuese. Lopez ka zgjedhur një prej ndjekësve për të dhuruar …

Shiko më shumë »

“Babai u ngushëllua që nuk isha fare lakuriq”/Rrëfehet bomba e Champions: Me kaq sa kam fituar do dal në pension 30 vjeçe

“The Sun” ka zhvilluar një intervistë të gjatë me Kinsey Wolanski, modelen ruse që u kthye në kryetitull të mediave rozë  pasi doli gjysmë e zhveshur në finalen së Champions League, që u fitua nga Liverpool. Modelja me origjinë ruse ka treguar gjithçka ndodhi natën e 1 qershorit në Madrid …

Shiko më shumë »

Ish e dashura serbe e Nejmar tërbon rrjetin me pozat provokuese

Soraja Vuçeliç ish e dashura e lojtarit të PSG-së, Neymar po i “çmend” çdo ditë e më shumë fansat e saj me fotot provokuese në rrjetet sociale. Ndryshe nga ylli brazilian që po përballet me akuzat për përdhunim, seksbomba serbe ka shpërthyer në “Instagram” me foto shumë provokuese, që nxjerrin …

Shiko më shumë »

Rrëfimi i juristes më seksi shqiptare: Ja ofertat me shumë shifra që marr përditë

E kanë pagëzuar si “juristja seksi”, por asaj i pëlqen të vendosë peshoren mes bukurisë dhe zgjuarsisë së saj, pasi ndihet e realizuar. Redona Koçi thotë se është më fat që ka lindur e bukur, dhe nuk do ndalet, duke ndjekur pasionin e saj për fotografinë bashkë me ambicien për …

Shiko më shumë »

Kim Kardashian di si të tërheqë vëmendjen… harron reçipetat në shtëpi

Ajo di gjithmonë si t’i kthejë të gjithë sytë nga vetja. Dhe Kim Kardashian e vërtetoi sërish se mjafton një detaj (jo shumë i vogël në fakt) që të provokojë. 38-vjeçarja është fotografuar teksa dilte në rrugët e Los Angeles, e veshur me një bluzë të ngushtë dhe pa reçipeta.

Shiko më shumë »

Miss BumBum zbulon sekretin e të pasmeve fenomenale

Miss BumBum Suzy Cortez është e njohur për fizikën e saj të pabesueshme. Këtu ajo zbulon dietën dhe sekretet e palestrës. Suzy Cortez – e cila ka më shumë se 1.6 milionë ndjekës në Instagram – bëri tituj në mbarë botën kur u kurorëzua Miss BumBum më 2015. Modelja 28-vjeçare …

Shiko më shumë »

“Te cepi i pallatit, dy djem…”, Valbona Selimllari tregon si tentuan ta përdhunonin

Valbona Selimllari mbetet jo vetëm një nga më të bukurat e Shqipërisë, por edhe një nga personazhet më të dashur për publikun. Ish-Miss Shqipëria, tashmë edhe moderatore e emisionit “Më jep dorën”, gjithnjë shfaqet e qetë dhe shumë pozitive, prandaj Ermali e pyeti sot gjatë intervistës nëse ajo është bërë …

Shiko më shumë »