Shtëpia / Show Bizz (faqa 3)

Show Bizz

Luana Vjollca poston fotot tërheqëse nga ballkoni, kunati Getoar e ngacmon me komentin: Shumë i bukur… (FOTO)

Luana Vjollca ka publikuar disa foto mjaft tërheqëse në profilin e saj në Instagram, pa treguar destinacionin. Moderatorja e dashur për publikun, Luana Vjollca, ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto mjaft tërheqëse. Luana shfaqet e veshur sportive në taracën e një pallati, dhe nuk e ka treguar destinacionin. …

Shiko më shumë »

Ermal Fejzullahu paska pësuar aksident me familjen, ja si është gjendja e tyre shëndetësore (FOTO)

Këngëtari i dashur për publikun, Ermal Fejzullahu, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me një postim të bërë në rrjetet sociale. Ai ka postuar në “Instastory” një video ku tregon se ka pësuar një aksident me makinë. Teksa falenderon fansat e tij për interesimin për të dhe mesazhet e shumta …

Shiko më shumë »

E përloti me surprizën që i bëri te “Dua të të bëj të lumtur”, Pipero ka një dhuratë për Arbana Osmanin (FOTO)

Të shtunën që kaloi, Arbana Osmani surprizoi në emisionin e saj “Dua të të bëj të lumtur”, mjekun e njohur Pëllumb Pipero. Ajo i solli në studio të vëllanë dhe më pas një video-mesazh nga mbesa e tij e vogël, ku madje u përlot. E për këtë surprizë kaq të …

Shiko më shumë »

“Kur ma vë dorën mbi…”/ Rudina Dembacaj poston foton me ish-deputetin, ndjekësit e ngacmojnë: Kap… (FOTO)

Aktorja dhe moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj, tashmë nuk e ka aspak problem që të publikojë foto me partnerin e saj, Mark Frrokun. Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit një foto ku shfaqet së bashku me ish-deputetin dhe krahas saj shkruan: “Kur ma ven doren mbi dore…”. Teksa kjo …

Shiko më shumë »

Moderatorja shqiptare poston fotot “hot” me bikini, ndjekësit kapin detajin që… (FOTO)

Prej disa kohësh, Megi Pojani po bën naming në showbiz-in shqiptar. Bukuroshja e ka nisur karrierën e saj si gazetare në Hostel by Anabel. Por më pas Megi provoi edhe aktrimin në “LLT” ku ka rezultuar e suksesshme. Ndërkohë ajo është edhe mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, …

Shiko më shumë »

Aktori i njohur gjendet i vdekur në shtëpi së bashku me të dashurën, pranë trupave të tyre… (FOTO)

Aktori i njohur i filmit “Twilight”, Gregory Tyree Boyce, është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Las Vegas. Mediat e huaja shkruajnë se e vdekur është gjetur edhe e dashuria e 30-vjeçarit. Ekspertët mjeko-ligjorë kanë njoftuar se aktori dhe 27-vjeçarja kanë humbur jetën më 13 maj. Raporti i …

Shiko më shumë »

Me veshjen provokuese, Trejsi Sejdini di si të mbajë larg personat që e kanë inat (FOTO)

Për të patur sa më shumë suksese në karrierën e saj si modele, Trejsi Sejdini vendosi që të largohej nga Shqipëria dhe të transferohej në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Por prej disa javësh ajo ndodhet në karantinë, si pasojë e masave strikte që janë marrë në SHBA për parandalimin …

Shiko më shumë »

Me fustanin e shkurtër që i rri perfekt, Arbana Osmani zbulon barkun e rrumbullakosur (FOTO)

  Ajo është një nga personazhet më të dashur të ekranit shqiptar. Është fjala për Arbana Osmanin, e cila gjithashtu edhe komentohet shumë në mediat online. Së fundmi, ajo ka qenë kryefjala e lajmeve rozë, për shkak të lajmit që dha me rastin e ditëlindjes së saj. Moderatorja e njohur …

Shiko më shumë »

Nuk pritej, Enca me reperen shqiptare kanë një surprizë pë fansat (FOTO)

Këngëtarja Enca Haxhia dhe reperja Rina Balaj do të sjellin shumë shpejt një bashkëpunim! Ky lajm që ka gëzuar fansat është konfirmuar ditën e sotme nga vetë Rina, në emisionin në T7, “Gjesi”. Teksa ka promovuar albumin e ri në bashkëpunim me Sin Boy, i cili titullohet “MM” dhe përmban …

Shiko më shumë »

Çfarë po ndodh? Jennifer Aniston vendosi unazën e fejesës prej 500.000 dollarë që i ka dhuruar Brad Pitt (FOTO)

Aktorja e famshme, Jennifer Aniston, vijon ende të mbajë unazën e fejesës që i ka dhuruar Brad Pitt dikur. Mediat e huaja shkruajnë se 51-vjeçarja mendohet se ka mbajtur unazën që kushton plot 500,000 dollarë që i dha aktori me famë botërore, kur u fejuan në 1999-n. “The Mirror” shkruan …

Shiko më shumë »