Shtëpia / Show Bizz (faqa 20)

Show Bizz

“Mami s*ksi dhe e zjarrtë”, modelja e kolme kthen sërish sytë nga vetja e veshur vetëm… (FOTO)

Ashley Graham ka pak javë që është bërë nënë për herë të parë dhe në postimet e saj në rrjetet sociale shprehet se ndihet shumë e lumtur, e se tani familja e saj është e kompletuar. Por në ditën e Shën Valentinit, modelja e famshme e kolme ka postuar disa …

Shiko më shumë »

E veshur vetëm me të brendshme të kuqe, këngëtarja shqiptare zbulon se kë po pret në shtëpi (FOTO)

Një ditë më parë është festuar në mbarë botën dita e të dashuruarve, Shën Valentini. Çiftet kanë zgjedhur që ta festojnë këtë ditë në mënyrën sa më të bukur, duke surprizuar partnerët e tyre. Edhe këngëtarja e njohur shqiptare, Lindita Halimi, ka treguar se si e ka festuar 14 Shkurtin. …

Shiko më shumë »

Nga vaska te puthjet romantike, Dua Lipa paralajmëron fanset femrat: Anwar është… (FOTO)

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, ka festuar Shën Valentinin e parë me të dashurin, Anwar Hadid. 24-vjeçarja ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” disa fotografi ku shfaqet së bashku me 20-vjeçarin dhe shprehet se është “i saj”. Duke u uruar të dashuruarve Shën Valentinin, Dua ka zgjedhur …

Shiko më shumë »

“Kujtim Gjuzi…”, vajza e “ballkonit të rrezikshëm” plas bombën: Jam e martuar dhe kam dy… (FOTO)

Një ditë më parë ka qenë e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, Silvana Bushati, e cila bëri shumë bujë në media pasi deputeti Kujtim Gjuzi i lakmoi gjoksin duke ia quajtur ‘ballkon të rrezikshëm’. Gjatë bisedës në studio, Silvana tregoi se nuk ka plane afatgjata në politikë, madhe theksoi …

Shiko më shumë »

Me bikini mikroskopike, ylli 24-vjeçar “çmend” të gjithë me format bombastike (FOTO)

Ylli televiziv, Chloe Ferry, ka dhuruar spektakël me bikinit e saj mikroskopike në plazhet e Dubait. 24-vjeçarja e veshur me një palë rroba banje ngjyrë portokalli shumë të vogla, ka zbuluar më shumë seç duhet nga format e saj trupore. Gjithashtu vihen re edhe tatuazhet e shumta që ajo ka …

Shiko më shumë »

“Tundim i pastër”, fansat “tërbohen” pas modeles që tregon më shumë seç duhet: A mund të të… (FOTO)

Me rastin e Shën Valentinit, Demi Rose, u ka dhuruar  13 milionë ndjekësve të saj disa poza mjaft sensuale. Modelja britanike ka publikuar në “Instagram” disa fotografi ku shfaqet e veshur me një body të kuq, që i ka nxjerrë në pah format e saj bombastike. “Nuk jam Shën Valentini …

Shiko më shumë »

Pasi i dha fund lidhjes treshe, Egla Harxhi flet pa doreza: Jam aseksuale, e kundërta e asaj që… (FOTO)

Këtë të shtunë, në emisionin “Pop Culture”, në moderimin dhe autorësinë e Dojna Memës, ka qenë e ftuar Egla Harxhi. Egla është përfolur për marrëdhënien treshe, por kohët e fundit ajo ka zbuluar se është një nënë beqare, duke i dhënë njëherë e mirë fund marrëdhënies së saj. Sot, Egla …

Shiko më shumë »

Thuajse të zhveshur, këngëtarja e famshme poston fotot e rralla me të dashurin 7 vite më të vogël (FOTO)

Lidhja e tyre duket se po bëhet gjithnjë e më e fortë, që kur nisën të dilnin bashkë vitin e kaluar. E tani 41-vjeçarja, Nicole Scherzinger, ka festuar Shën Valentin e parë me partnerin e saj 7 vite më të vogël, Thom Evans. Nicole ka publikuar në profilin e saj …

Shiko më shumë »

Pas operacionit, Rita Ora “ndez” imagjinatën e kalimtarëve me bluzën transparente që i… (FOTO)

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, ka zbuluar së fundmi se ka qenë në agoni, pasi i është nënshtruar një operacioni për të hequr bajamet. Teksa çdo gjë ka kaluar me sukses dhe ajo pati marrë kohë që të shërohet sa më mirë, tashmë ka vendosur që të …

Shiko më shumë »

Pas gjesteve romantike/ Rudina Dembacaj e Mark Frroku ia marrin valles në mes të restorantit (FOTO)

Një ditë më parë, Rudina Dembacaj, ka bërë disa dedikime mjaft romantike për partnerin e saj, Mark Frroku, me rastin e Shën Valentinit. Aktorja dhe moderatorja e njohur i nisi postimet në rrjetet sociale që në mëngjes, ku postoi një foto të bukur ku shfaqej e mbështetur te shpatullat e …

Shiko më shumë »