Shtëpia / Show Bizz (faqa 2)

Show Bizz

I bënë publike lidhjen me bionden seksi, Don Phenom flet për herë të parë: Kur unë… (FOTO)

Pak ditë më parë, në rrjet qarkulluan menjëherë disa fotorgafi të reperit të njohur, Don Phenom, i cili u kap mat në shoqërinë e një biondeje. Dyshja është fotografuar në koncertin e Capita T në Tiranë. Menjëherë u përhapën fjalët se reperi dhe bukuroshja ishin në një lidhje, e cila …

Shiko më shumë »

“Jeni bërë për turp”, Kejvina Kthella “tërbon” fansat me pozat me të brendshme

Modelja seksi, Kejvina Kthella, i ka “çmendur” 471 mijë ndjekësit e saj në “Instagram”, teksa ka postuar disa foto mjaft të nxehta. Ish-velina shfaqet me të brendshme të zeza dhe një palë çizme të bardha. Teksa pozat e saj janë pëlqyer mijëra herë dhe kanë marrë komplimente të shumta, ka …

Shiko më shumë »

Çfarë ndodhi? Dua Lipa mori vendimin e papritur dhe fansat u mërzitën

Ajo është padyshim një ndër figurat më të përfolura në media dhe ndër më të komentuarat në rrjete sociale. Është fjala për këngëtaren shqiptare me famë botërore, Dua Lipa. Plot 34.9 milionë ndjekë numëron në profilin e saj në “Instagram”, ku postonte foto e video të ndryshme nga përditshmëria. Por …

Shiko më shumë »

“Bëhuni të forta, por edhe mësoni të respektoni burrat”, Angelina Jolie ka një mesazh për vajzat e reja

Aktorja me famë botërore, Angelina Jolie, ka folur së fundmi pë rolin që burrat mund të luajnë në formimin e personalitetit të vajzave të reja. Gjatë premierës së filmit të saj më të fundit, “Maleficent: Mistress of Evil”, Jolie u shpreh se rolet e grave në filma, që pasqyrojnë një …

Shiko më shumë »

Rrëfimi i pabesueshëm i Elton John për Michael Jackson: I sëmurë mendërisht

Elton John e ka cilësuar yllin e popit, Michael Jackson si “të sëmurë mendërisht” në librin e tij më të ri me kujtime, titulluar “Me”. Në veprën në fjalë, John ndalet gjerësisht te Jackson-i. Në një nga fragmentet e librit, Elton përshkruan gjendjen mendore të artistit. “E kam njohur Michael- …

Shiko më shumë »

“Me çfarë ushqehesh që shkëlqen gjithmonë”, Manjola Nallbani tërheq vëmendjen e të gjithve me fotot e fundit

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Manjola Nallbani, ka publikuar së fundmi disa foto në profilin e saj në “Instagram” ku duket mjaft elegante. “Një mbrëmje me klas”, shkruan ajo krahas fotografive, të cilat kanë marrë mijëra pëlqime. Midis ngjyrës blu të fustanit dhe bukurisë së këngëtares, një detaj tjetër …

Shiko më shumë »

Rikthehet pas 8-vitesh në vendin ku shkonte me Dr. Florin, Ermal Mamaqi bën statusin e trishtë (FOTO)

Moderatori i dashur për publikun shqiptar, Ermal Mamaqi, është rikthyer në të njëjtin vend ku shkonte me Dr. Florin 8 vite më parë. Nëpërmjet një postimi në “Instagram”, ai ka zbuluar se rrugës për në Përmet është ndaluar në lokalin ku drekonin bashkë, dhe ku asgjë s’kishte ndryshuar as sot. …

Shiko më shumë »