Shtëpia / Show Bizz (faqa 10)

Show Bizz

Jeni mërzitur në karantinë? Dafina Zeqiri ka një surprizë për ju (FOTO)

Nëse jeni mërzitur në shtëpi gjatë gjithë kësaj periudhe të Covid-19, Dafina Zeqiri ka menduar që t’iua largojë pak. Këngëtarja e njohur ka sonte një surprizë të bukur për publikun shqiptar. Dafina do të na shoqërojë me tingujt e muzikës së saj, duke kënduar live nga shtëpia. Gjithashtu bëhet e …

Shiko më shumë »

Nuk mund ta imagjinoni e ta besoni, pasuria e Kim Kardashian dhe Kanye West kap shifrat marramendëse (FOTO)

Familja më e famshme në botë “Kardashians” janë edhe një ndër familjet më të pasura. Familja Kardashian është një nga familjet më të pasura në botë. Madje një ditë më parë revista “Forbes” bëri bilancin e pasurisë së Kim dhe Kanye West. “Forbes” ka dalë në përfundimin se kompania e …

Shiko më shumë »

Një nuse si Ariana Fejzullahu, i bën urimin e veçantë nënës së Ermalit për ditëlindje (FOTO)

Me postime të ndryshme apo edhe në intervista, është kuptuar se bashkëshortja e Ermal Fejzullahut ka një marrëdhënie shumë të mirë me prindërit e këngëtarit të njohur. Madje Ariana dhe mamaja e këngëtarit shkojnë aq mirë me njëra-tjetrën, sa Ariana e thërret “mami” dhe i ka bërë urimin më special …

Shiko më shumë »

Në momente intime me Kylie Jenner? Ja foto e ish-futbollistit të Barcelonës që u postua gabimisht dhe më pas… (FOTO)

Ish-futbollisti i Barcelonës, Jonathan dos Santos, postoi gabimisht një fotografi, e cila solli menjëherë reagime të shumta në rrjet. Jonathan publikoi një foto intime me një femër. Pozën në fjalë ai e fshiu menjëherë, por për fatin e tij të keq dikush e kishte ruajtur dhe u bë menjëherë virale. …

Shiko më shumë »

Fansi i kërkoi t’i tregonte gjoksin, këngëtarja e famshme i jep përgjigjen që meritonte: Këtu ke një… (FOTO)

Këngëtarja e famshme, Ava Max, ka vendosur së fundmi që të bëjë një bashkëbisedim me fansat e shumtë. Ajo ju ka dhënë atyre mundësinë që t’i bëjnë pyetje të ndryshme. Teksa pyetjet kanë qenë nga më të ndryshmet, dikush i ka kërkuar shqiptares që t’i tregojë gjoksin. Autorja e hitit …

Shiko më shumë »

Nuk do t’ia dijë për Covid-19, femra më seksi në botë “tërbon” fansat me fotot “topless” (FOTO)

Edhe pse u izolua në shtëpi për shkak të Covid-19, Kim Kardashian ka realizuar fotografi mjaft provokuese për të promovuar linjën e saj të bukurisë KKW. Të hënën, femra më seksi në botë ka ndarë me ndjekësit disa poza ku ajo shfaqet “topless”, duke i mbuluar pjesët intime me lule …

Shiko më shumë »

Rita Ora ekspozon asetet teksa bën… (FOTO)

Këngëtarja e famshme, Rita Ora, është bërë njësh me natyrën që kur vendosi që të jetonte në periferi, kur Mbretëria e Bashkuar u izolua nga Covid-19. 29-vjeçarja poston here pas here fotografi nga kopshti i madh i shtëpisë. Madje as nga aty nuk mungojnë pozat seksi e provokuese. Së fundmi, …

Shiko më shumë »

Nga rozë në portokalli, tashmë Dua Lipa ka një ngjyrë të re flokësh (FOTO)

Me siguri të gjithë e keni vënë re së fundmi fiksimin e këngëtares shqiptare, Dua Lipa, për të luajtur me look-un e saj. Të gjithë fansat e saj e kanë vënë re fiksimin e fundit të Dua Lipës për të ndryshuar ngjyrën e flokëve. Ajo ka vendosur që të eksperimentojë …

Shiko më shumë »

Nuk i interesojnë rregullat/ Ylli 33-vjeçar shfaqet seksi rrugëve, 1330 paund vetëm një… (FOTO)

Ajo njihet si një nga femrat që ekspozon shpesh format trupore në rrjetet sociale. Është fjala për yllin televiziv, Lauren Goodger, e cila di të zgjedhë veshjet që i nxjerrin mjaft bukur asetet e saj. Të hënën, ajo është fotografuar rrugëve të Essex teka bënte një shëtitje. 33-vjeçarja mbante veshur …

Shiko më shumë »

Jonida e Romeo bëjnë kërcimin e “çmendur”, tundin të pasmet ngjitur me njëri-tjetrin (FOTO)

Pak ditë më parë ata zbuluan se ishin rikthyer bashkë dhe po shijonin lidhjen e tyre. Është fjala për Jonida Maliqin dhe Romeo Veshajn, të cilët bëjnë shpesh video në “TikTok” dhe i ndajnë me fansat e tyre. Madje fansat i pëlqejnë aq shumë, sa edhe ata i publikojnë në …

Shiko më shumë »