Shtëpia / Show Bizz

Show Bizz

Bosi i Formula 1 bëhet baba në moshën 89-vjeçare me gruan 45 vite më të re (FOTO)

Bosi  i Formula 1, Bernie Ecclestone, do të bëhet baba për herë të katërt në moshën 89-vjeçare. Bashkëshortja e tij 44 vjeçare, Fabiana Flosi, solli në jetë djalin me emrin Ace. Bernie gjithashtu është baba i tre vajzave, Deborah 65 vjeç, Tamara 35 dhe Petra 31. Manjati i F1 u …

Shiko më shumë »

Angela Martini zbulon gjestin human që bashkëshorti bëri për të: I shpëtoi jetën një… (FOTO)

Modelja e njohur, Angela Martini, ka zbuluar përmes një postimi në “Instagram” se sa i përkushtuar është bashkëshorti ndaj saj. Bukuroshja shkodrane ka ndarë me ndjekësit një video në “Instagram”, ku zbulon edhe gjestin human që Dragos Savulescu bëri ndaj saj. “Ishim në një restorant peshku duke porositur ushqim, kamerieri …

Shiko më shumë »

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare dhe ato turke. Ata janë mjaft aktivë në rrjetet sociale dhe herë pas here marrin vëmendjen e të gjithëve me postimet që bëjnë. Por së fundmi, Almeda dhe aktori i famshëm turk po komentohen për …

Shiko më shumë »

Mijëra pëlqime në pak minuta, ja foto e Olta Gixharit që mori menjëherë vëmendjen (FOTO)

Pak kohë më parë, Olta Gixhari, zbuloi se ishte në pritje të ëmbël. Ajo është duke qëndruar me partnerin e saj në Spanjë, nga ku ndan me ndjekësit e shumtë momente të ndryshme nga jeta e saj. Prej disa ditësh, aktorja e njohur ka postuar në “Instagram” foto dhe video …

Shiko më shumë »

Këngëtarja e famshme “tërbon” fansat me pozat e nxehta me të brendshme (FOTO)

Rihanna i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa ka publikuar disa fotografi ku shfaqet me të brendshme ngjyrë orëz. 32-vjeçarja ka ngritur temperaturat në rrjet me pozat e saj provokuese dhe shumë të nxehta. Ajo ka pozuar në pishinë dhe në duar mban një palë syze. Fituesja e nëntë …

Shiko më shumë »

Pasi iu hoq statusi i miliarderes më të re, për Kylie Jenner vjen një tjetër lajm i keq (FOTO)

22-vjeçarja Kylie Jenner nuk është më personazhi i famshëm më që fiton më shumë nga Instagram”. Rrjeti social ka publikuar së fundmi listën e të pasurve në “Instagram” dhe ky është një lajm i keq për më të voglën e klanit Kardashian/Jenner. bukuroshja është rrëzuar nga froni nga aktori i …

Shiko më shumë »

Tha se ishte shumë e dashuruar, Morena Taraku i jep fund lidhjes me partnerin e ri (FOTO)

Në maj të këtij viti, Morena Taraku, tregoi publikisht se ishte në një lidhje dashurie dhe se ndihej shumë e lumtur. Këngëtarja vendosi që ta bënte publike lidhjen pasi disa faqe në “Instagram” nisën duke postuar disa biseda ku pretendonin se kishin folur me këngëtaren. Kjo e fundit jo vetëm …

Shiko më shumë »

Brad Pitt kapet “mat”, fotografohet duke u larguar me motor nga rezidenca e… (FOTO)

Aktori i famshëm i “Hollywood”-it, Brad Pitt, është fotografuar së fundmi teksa largohej me motorin e tij nga rezidenca e ish-bashkëshortes, Angelina Jolie. Mediat e huaja shkruajnë se ish-çifti banon më pas se 10 minuta larg në Los Angeles, e Brad u kap nga paparaci teksa largohej nga Angelina më …

Shiko më shumë »

Rita Ora po mendon për një super festë për 30-vjetorin e lindjes, por mami i komenton në shqip se… (FOTO)

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, duket se është bërë paksa nostalgjike. Ajo ka ndarë së fundmi në “Instagram” disa foto nga ditëlindja e saj e fundit, në të cilën ka realizuar edhe coverin për “The love magazine”. Duhen edhe pesë muaj që të vijë ditëlindja e radhës e 29-vjeçares, …

Shiko më shumë »