Shtëpia / Horoskopi

Horoskopi

Horoskopi/ Tre shenja të cilat nuk mund të mbajnë sekretet

Ato konsiderohen se nuk mund të mbajnë gojën mbyllur dhe mund të prishin shumë befasi. Këto shenja të zodiakut zakonisht nuk mund të mbajnë dot sekretet dhe duhet të tregoni kujdes se çfarë iu tregoni. Binjakët-Binjakët thjesht nuk mund të mbajnë gojën mbyllur. Planeti i tyre sundues është Merkuri – …

Shiko më shumë »

Horoskopi 25 Korrik 2021

Dashi Mos lejoni që ambicia të vendosë nën kontroll jetën tuaj, përkundrazi ngjiti shkallët e karrierës në mënyrë më agresive. Ngjitja lart duhet të jetë përparësia juaj kryesore tani – kryesisht, sepse të gjitha kushtet janë perfekte për ju që të arrini sukses! Demi Kohët e fundit duket se ju …

Shiko më shumë »

Horoskopi 24 Korrik, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Jepni përparësi miqësive tuaja sot, por pa qenë aq kërkues, nervozë dhe dogmatikë ndaj miqve tuaj, sepse do të shkaktoni keqkuptime dhe tensione! Nëse jeni beqarë, sigurohuni që të përmbaheni dhe mos bini në dashuri që nuk premton një të ardhme të qëndrueshme dhe të sigurt.  Nga ana profesionale, …

Shiko më shumë »

Horoskopi nga astrologu i famshëm Branko, për të shtunën 24 korrik 2021

Dashi (21 Mars – 20 Prill): Ju ua impononi idetë tuaja të tjerëve dhe e bëni këtë pa e kuptuar. Por jo të gjithë të durojnë ndaj jini fleksibël dhe gjithçka do të shkojë normalisht. Ndjeheni të lodhur dhe keni nevojë për gjumë. Ndaj pushoni, flini ca dhe ngrihuni me …

Shiko më shumë »

Horoskopi ditor për nesër, e Shtunë 24 Korrik 2021

Dashi Nëse e gjeni veten të përfshirë në një debat të çfarëdo lloji, duhet të luftoni nga cepi juaj, por kurrsesi të mos e shtrembëroni të vërtetën. Nëse doni të merreni seriozisht, duhet të mbështeteni vetëm tek faktet. Demi Të tjerët mund të mos e vlerësojnë çfarë u thoni nesër, …

Shiko më shumë »

Nëse do dashuri pa kushte martohu me një nga këto shenja të Horoskopit

Për ta ka rëndësi vetëm dashuria (nëse e ndjejnë vërtet). Pastaj s`kanë nevojë për asgjë tjetër. Japin nga vetja gjithçka që mundin në një lidhje. Dashurojnë marrëzisht, njësoj si në filmat më romantik. Ju prezantojmë me… Demin Shenja që nuk e humbet kurrë durimin në dashuri dhe i kushton vëmendje …

Shiko më shumë »