Recent Posts

Elbasan/ Momenti kur Renea gjen armën e krimit në lum

Policia e Shtetit ka publikuar pamje nga operacioni “Shkumbini”, ku u arrestuan autorët e dyshuar të vrasjes së Emiljano Ramazanit dhe Regis Runaj. Në video shfaqen forcat RENEA, që po kërkojnë prova në Lumin Shkumbin. Siç bëjnë me dije uniformat blu, RENEA po kërkon në lumë thikën, me të cilën …

Shiko më shumë »