Shtëpia / Politika / Pak para nisjes së seancës plenare në Parlament, Basha mbledh në seli grupin parlamentar

Pak para nisjes së seancës plenare në Parlament, Basha mbledh në seli grupin parlamentar

Ka nisur mbledhja e Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, brenda selisë blu.

Mbledhja po zhvillohet vetëm pak minuta para se të nisë seanca në Parlament.

Sipas mediave pritet që grupi parlamentar i PD të votojë në bllok kundër Lindita Nikollës si kryetare e Kuvendit.

o.j/dita

Shiko dhe këto

“Kjo ditë nuk është e lehtë për PD”/ Ironia e Ramës me opozitarët: Duhet të kemi respekt për traumat e të tjerëve

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur kryedemokratit Lulzim Basha, i fundit ky që pak më …