Shtëpia / Rajoni / Tiranë/ Vdekja e nipit çon xhaxhanë drejt vetëvrasjes

Tiranë/ Vdekja e nipit çon xhaxhanë drejt vetëvrasjes

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një 57-vjeçar është vetëvrarë me armë zjarri mbrëmë pak pas mesnate.

Viktima është Xhafer Beta, ndërsa paraprakisht dyshohet se drejt vendimit ekstrem e ka dërguar gjendja e rënduar psikologjike.

Betës para pak kohësh  i kishte vdekur nipi dhe për shkak të lidhjes së fortë kishte kaluar në depresion dhe për këtë arsye dyshohet se vrau veten.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

The post Tiranë/ Vdekja e nipit çon xhaxhanë drejt vetëvrasjes appeared first on 27.al.

Shiko dhe këto

Vritet një gazetar në Meksikë, disa persona me motor hapën zjarr ndaj tij

Një gazetar u vra sot në shtetin jugormeksikan të Oaxaca, thanë Reporterët pa Kufij dhe disa organizata lokale joqeveritare. …