Shtëpia / Aktualitet / Makina ‘Opel’ del nga rruga në aksin Laç-Patok/ Ndërron jetë drejtuesi 22-vjeçar

Makina ‘Opel’ del nga rruga në aksin Laç-Patok/ Ndërron jetë drejtuesi 22-vjeçar

Një 22-vjeçar ka humbur jetën pasi mjeti me të cilin ai po udhëtonte ka dalë nga rruga. Sipas policia ngjarja ka ndodhur në aksion rrugor Laç-Patok.

“Drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi  R.Z.,22 vjeç, banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen”, thotë policia.

Ndërkohë grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

g.kosovari

Burimi : / JavaNews.al

Shiko dhe këto

FOTO/ Aksidenti me tre viktima në Rrogozhinë, ky është oficeri i burgjeve që humbi jetën, ishte nisur për në…

Një oficer i burgut të Peqinit ka humbur jetën në aksidentin tragjik me tre viktima …