Shtëpia / Aktualitet / E rëndë / Një grua në Mamurras, i jep fund jetës me armë gjahu

E rëndë / Një grua në Mamurras, i jep fund jetës me armë gjahu

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në Mamurras.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:20.

Një grua dyshohet se është vetëvrarë në banesën e saj me armë gjahu.

Bëhet fjalë për 59-vjeçaren A. Sh.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

/a.r

Burimi : / JavaNews.al

Shiko dhe këto

FOTO/ Aksidenti me tre viktima në Rrogozhinë, ky është oficeri i burgjeve që humbi jetën, ishte nisur për në…

Një oficer i burgut të Peqinit ka humbur jetën në aksidentin tragjik me tre viktima …