Shtëpia / Aktualitet / Merr flakë një makinë te rruga e “Kavajës”/ Policia jep detajet e para

Merr flakë një makinë te rruga e “Kavajës”/ Policia jep detajet e para

Një makinë në lëvizje ka marrë flakë mesditën e sotme në rrugën e “Kavajës” në kryeqytet.

Për fat të mirë, nuk ka asnjë të lënduar. Policia tha se shërbimet e zjarrfikëses shkuan në vendngjarje dhe po bëjnë të mundur fikjen e zjarrit.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 17.10.2020, rreth orës 13:55, në rrugën e “Kavajës”, një mjet ka marr flakë në lëvizje, ku ka vetëm deme materiale. Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po bëjnë të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

g.kosovari

Burimi : / JavaNews.al

Shiko dhe këto

Bie akuza për grup të strukturuar/ Përfundon gjykimi për një pjesë të dosjes 339, ja dënimet për 8 personat

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka përfunduar gjykimin e Dosjes 339/3, …