Shtëpia / Aktualitet / Përplasen makinat në Laç, ndërron jetë 55-vjeçari, detaje nga aksidenti i rëndë

Përplasen makinat në Laç, ndërron jetë 55-vjeçari, detaje nga aksidenti i rëndë

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në aksin rrugor Laç-Patok.

Në aksin rrugor Laç-Patok, mjeti me drejtues shtetasin A.Gj., është përplasur me mjetin me drejtues A.K.,si dhe është përfshirë në aksident dhe një biçikletë me drejtues shtetasin D.F.,55 vjeç, ku për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

/a.r

Burimi : / JavaNews.al

Shiko dhe këto

Bie akuza për grup të strukturuar/ Përfundon gjykimi për një pjesë të dosjes 339, ja dënimet për 8 personat

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka përfunduar gjykimin e Dosjes 339/3, …