Shtëpia / Aktualitet / FOTOLAJM/ Ekspertiza ‘zbërthen’ makinën e Preng Gjinit, dhjetëra forca policie në vendngjarje

FOTOLAJM/ Ekspertiza ‘zbërthen’ makinën e Preng Gjinit, dhjetëra forca policie në vendngjarje

Makina e tij ka shpërthyer, si dhe janë dëmtuar edhe makina të tjera që kanë qenë duke udhëtuar.
Sikurse shihet edhe nga foto makinat ndodhen ende në vendngjarje, ndërsa ekspertiza është duke mbledhur provat e nevojshme për zbardhjen e ngjarjes.

Gjendja e Preng Gjinit paraqitet e rëndë, por drejtori i spitalit të Traumës thotë gjendja e tij po përmirësohet dhe është më mirë se sa kur mbërriti në spital.

Burimi : / JavaNews.al

Shiko dhe këto

U merrnin para studentëve për notën e provimit, Gjykata lë në burg pedagogun Alket Dino dhe sekserin e tij

Pedagogu i Universitetit “Fan Noli”, në Korçë Alket Dino i cili merrte para nga studentët …