Shtëpia / Aktualitet / Sërish zjarr në burgun e Fushë-Krujës, flakët depërtojnë në ambientet e jashtme

Sërish zjarr në burgun e Fushë-Krujës, flakët depërtojnë në ambientet e jashtme

Një tjetër zjarr ka rënë në burgun e Fushë- Krujës teksa flakët kanë përfshirë ambientet e jashtme.

Zjarri i është vendosur shkurreve jashtë burgut dhe ka depërtuar në ambientet e jashtme dhe tashmë rrezikon edhe godinën .

Për të dy zjarret nuk ka ende autor teksa zjarrfikëset e Krujës po mundohen të kontrollojnë flakët për të mos depërtuar deri në ambientet e brendshme.

/e.rr

Burimi : / JavaNews.al

Shiko dhe këto

Pranga 70-vjeçarit që mashtroi qytetarët e Ballshit: Do t’ju punësoj në një firmë private!

Specialistët e  Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik Financiar në DVP Fier, në bashkëpunim me …