Shtëpia / Horoskopi / Horoskopi 8 gusht, ja parashikimi i yjeve për ju

Horoskopi 8 gusht, ja parashikimi i yjeve për ju

Dashi

Sot do keni aftësi të mëdha intelektuale dhe komunikuese. Nuk ju mungojnë idetë dhe fjalët për të magjepsur bashkëbiseduesit. Një takim me fat është i mundur. Yjet ju premtojnë përjetimin e emocioneve të bukura, disa ngjarje që do plotësojnë edhe dëshirat tuaja më intime.

Demi

Ndikimi hënor i fundjavës është një thelb i introspeksionit të shëndetshëm dhe mund t’ju ndihmojë të largoheni nga ankthet dhe shqetësimet. Të gjitha gjërat që nuk i keni bërë më parë do i bëni tani. Shikoni përpara dhe shijoni çdo moment të kësaj vere të bukur.

Binjakët

Sot d keni një qiell të favorshëm në të cilin ndërthuren shumë yje, të gatshme për t’ju ofruar dashuri, harmoni dhe krijimtari. Ndjeshmëria juaj fiton një forcë që rrit karizmën. Aftësia për të ndikuar te të tjerët është vërtet e paparë. Ju mund të bëni gjithçka që dëshironi dhe të shijoni të gjitha format e kënaqësisë.

Gaforrja

Karriera dhe imazhi publik që ju po krijoni po ju drejtojnë në rrugën e duhur. Yjet do ju vënë para disa sfidave, dhe gjatë testeve apo konkurseve që do bëni, do jeni fitimtare dhe do lini pa fjalë rivalët tuaj. Thjesht përpiquni të mos tregoheni impulsiv para një personi që është Gaforre, njëjt si ju.

Luani

Punoni shumë për të realizuar projektet që ju interesojnë, për të mbyllur marrëveshje dhe për të përmirësuar pozicionin tuaj profesional. Kushdo që ka nevojë për këshilla të besueshme gjatë kësaj kohe, mund të drejtohet te ju. Mendimet pozitive duhet të shfrytëzohen për të zgjidhur pyetjet që keni në kokën tuaj apo të miqve tuaj. Në dashuri sot fiton bashkëpunimi mendor.

Virgjëresha

Zgjedhjet tuaja kanë të drejtë dhe mund ta kthejnë jetën e përditshme në diçka shumë të veçantë. Do përballeni me ndryshime dhe ngjarje interesante mes miqsh, të cilët do ju ofrojnë shumë dashuri. Një surprizë mund të vijë nga miqtë tuaj të afërt edhe kur bëhet fjalë për çështje profesionale.

Peshorja

Sfera e kontakteve është e mbështetur mirë nga yjet dhe është e mundur që nga një takim të lindë një miqësi e këndshme, ose pse jo, një flirt i këndshëm veror. Komunikimi dhe jeta shoqërore do jenë më së miri. Komunikimi juaj magjepsës dhe inteligjenca juaj, janë të dobishme për të folur me një person që ju pëlqen kaq shumë.

Akrepi

Fundjava ideale për t’i kushtuar vëmendje trupit tuaj. Evolucioni dhe fuqia shkojnë paralelisht. Ndikimet e yjeve sot premtojnë gjithashtu mirëkuptim dhe qartësi që mund të shërojnë plagët e krenarisë dhe të ruajnë një qetësi të caktuar në jetën shoqërore.

Shigjetari

Do kaloni një fundjavë të bukur. Yjet e shumtë në përputhje me shenjën tregojnë se dashuria do të bëjë një hap të madh në cilësi. Do shkoni drejt prespektivave të këndshme, të qarta dhe të qëndrueshme. Do shkëmbeni mesazhe dashurie që ngrohin zemrën. Krijimtaria ekspresive dhe erotike do ju shoqërjë gjatë gjithë ditës. Përfitoni nga ky moment i lumtur!

Bricjapi

A jeni pak melankolik ditën e sotme? Mos u bëni, sepse ka edhe yje që duan t’ju japin surpriza të këndshme. Lërini mendjen të lirë të endet midis shkeljeve platonike. Mos e shikoni të ardhmen me një entuziazëm të lodhur, lartësoni sa të mundni shtysën që është brenda jush.

Ujori

Fundjavë e shkëlqyer. Përfitimet e ndikimeve astrale nga Hëna dhe Marsi janë pararojë e momenteve të një shkathtësie të madhe, me vendosmëri sensuale. Me pak fjalë, yjet ju shohin të gatshëm të jepni dhe të merrni dashuri dhe miqësi. Ju keni mundësinë për të udhëtuar në të njëjtën gjatësi vale si partneri juaj, me kënaqësi të ndërsjellë. Qasjet e reja janë të lehta dhe kanë mbështetjen e miqve.

Peshqit

Hëna dhe Mërkuri vendosin theksin tek burimet e menjëhershme siç janë çështjet financiare dhe koha për sa i përket fitimit. Rritja e të ardhurave nuk është e lehtë për askënd këto ditë, por ju keni një shans më të mirë se të tjerët. Kënaqësi në aktivitetin tuaj, me kontaktet dhe në udhëtime të shkurtra. Jeta ju buzëqesh!

Burimi : / JavaNews.al

Shiko dhe këto

Ja disa lajme të mira për disa shenja horoskopi

Astrologe Meri jep lajme të mira për shenjat e horoskopit dhe shprehet se na pret …