Shtëpia / Rajoni / Ups! Luana dhe Anxhelina bëjnë xing me të njëjtat rroba banjo. Shikoni si duken

Ups! Luana dhe Anxhelina bëjnë xing me të njëjtat rroba banjo. Shikoni si duken

Pas një periudhe të gjatë pune, Luana Vjollca ka nisur më në fund pushimet. Ajo ka udhëtuar drejt bregdetit dhe fotot në rrjete sociale nuk kanë të sosur. Vetëm së fundmi, Luana ka publikuar një foto nga jahti. Ajo shfaqet e veshur me një palë rrobabanjo të bardha dhe shumë në formë. “Erdhi vapa me […]

The post Ups! Luana dhe Anxhelina bëjnë xing me të njëjtat rroba banjo. Shikoni si duken appeared first on Balkanweb.com – News24.

Shiko dhe këto

News 24 zbardh listën e kandidatëve për deputetë e kryetar bashkie të PD-së për Shkodrën, ja kush janë emrat më të lakuar

News 24 ka arritur që të sigurojë listën e plotë të propozimeve të PD dega …