Shtëpia / Rajoni / News 24 zbardh listën e kandidatëve për deputetë e kryetar bashkie të PD-së për Shkodrën, ja kush janë emrat më të lakuar

News 24 zbardh listën e kandidatëve për deputetë e kryetar bashkie të PD-së për Shkodrën, ja kush janë emrat më të lakuar

News 24 ka arritur që të sigurojë listën e plotë të propozimeve të PD dega Shkodër të kandidatëve për deputet dhe kryetar bashkie. Kjo listë tashmë zyrtare përbëhet në total nga 150 emra që kanë ardhur si të propozuar nga baza. Gazetari Senaq Nikshiqi raporton për “Balkanweb” se ndër 150 vetë ka një listë me […]

The post News 24 zbardh listën e kandidatëve për deputetë e kryetar bashkie të PD-së për Shkodrën, ja kush janë emrat më të lakuar appeared first on Balkanweb.com – News24.

Shiko dhe këto

Ups! Luana dhe Anxhelina bëjnë xing me të njëjtat rroba banjo. Shikoni si duken

Pas një periudhe të gjatë pune, Luana Vjollca ka nisur më në fund pushimet. Ajo …