Shtëpia / Aktualitet / Aksident në Berat/ Makina del nga rruga dhe përmbyset, drejtuesi i mjetit dërgohet në spital

Aksident në Berat/ Makina del nga rruga dhe përmbyset, drejtuesi i mjetit dërgohet në spital

Një aksident është shënuar këtë të diel në aksin rrugor Berat-Urë Vajgurore në Otllak.

Një automjet, tip opel, me targa AA264 Nk ka ndalë nga rruga dhe ka përfunduar i përmbysur në tokat bujqësore të fshatit.

Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i automjetit, shtetasi Xh.M. 20 vjeç, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton mbi zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

/e.rr

Burimi : / JavaNews.al

Shiko dhe këto

Kishte lidhje intime me nënën, i ngacmoi edhe motrën/ Gjykata lënë në burg dy vëllezërit Shera për ekzekutimin e taksistit

Gjykata e Tiranës me kërkesë të Prokurorisë ka lënë në burg dy vëllezërit, Arsil dhe …