Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / Të shkrepura në momentin perfekt, 14 fotot që i kanë habitur të gjithë

Të shkrepura në momentin perfekt, 14 fotot që i kanë habitur të gjithë

Fotografitë janë një pjesë shumë e rëndësishme e jetës sonë. Para realizimit të një fotoje ne zgjedhim me kujdesin sfondin, ndriçimin, ngjyra dhe gjithçka tjetër.

Mirëpo, ndonjëherë gjërat që kapin në kamera janë komplet ndryshe nga çfarë kemi menduar dhe ndryshon totalisht ajo që kishim planifikuar.

Më poshtë po ju tregojmë disa foto të njerëzve të zakonshëm, të kapura në momentin e duhur.

Shiko dhe këto

“Isha punëtori i saj”, modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTOT)

Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me …