Shtëpia / Aktualitet / Sherr me thika mes të rinjve në Bulqizë, i plagosuri rëndë transportohet me helikopter drejt Tiranës (VIDEO)

Sherr me thika mes të rinjve në Bulqizë, i plagosuri rëndë transportohet me helikopter drejt Tiranës (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Bulqizës.

Një sherr mes të rinjve ka përfunduar me plagosjen rëndë të njërit prej tyre.

Bëhet me dije se sherri ka degjeruar deri në nxjerrjen e thikave, ku dhe është lënduar një prej tyre.

Ende nuk dihen shkaqet që shtynë në këtë sherr. I riu po dërgohet me urgjencë me helikopter drejt Tiranës.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngarje për zbardhjen e plotë të situatës.

Shiko dhe këto

Kishte lidhje intime me nënën, i ngacmoi edhe motrën/ Gjykata lënë në burg dy vëllezërit Shera për ekzekutimin e taksistit

Gjykata e Tiranës me kërkesë të Prokurorisë ka lënë në burg dy vëllezërit, Arsil dhe …