Shtëpia / Aktualitet / Rama, Meta e Basha do të bëhen bashkë më 4 korrik, ceremonia që do marrin pjesë

Rama, Meta e Basha do të bëhen bashkë më 4 korrik, ceremonia që do marrin pjesë

Dita e pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës po afron teksa kalendari do të shënojë 4 korrik. E për këtë Ambasada Amerikane në Tiranë ka organizuar një ceremoni festive.

Në këtë ceremoni, të organizuar nga ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim, marrin pjesë kryeministri Edi Rama, presidenti Ilir Meta, kryeparlamentari Gramoz Ruçi si dhe lideri i Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Bëhet e ditur se eventi në fjalë po mbahet në ambient të hapur, për shkak të zbatimit të masave anti-COVID.

Shiko dhe këto

Kishte lidhje intime me nënën, i ngacmoi edhe motrën/ Gjykata lënë në burg dy vëllezërit Shera për ekzekutimin e taksistit

Gjykata e Tiranës me kërkesë të Prokurorisë ka lënë në burg dy vëllezërit, Arsil dhe …