Shtëpia / Show Bizz / Pasi iu hoq statusi i miliarderes më të re, për Kylie Jenner vjen një tjetër lajm i keq (FOTO)

Pasi iu hoq statusi i miliarderes më të re, për Kylie Jenner vjen një tjetër lajm i keq (FOTO)

22-vjeçarja Kylie Jenner nuk është më personazhi i famshëm më që fiton më shumë nga Instagram”. Rrjeti social ka publikuar së fundmi listën e të pasurve në “Instagram” dhe ky është një lajm i keq për më të voglën e klanit Kardashian/Jenner.

bukuroshja është rrëzuar nga froni nga aktori i famshëm Dwayne ‘The Rock’ Johnson, i cili ka 188 milionë ndjekës në “Instagram”.

Kjo është hera e parë që The Rock kryeson listën, pasi të ardhurat e tij nga postimet janë rritur më 15% që nga viti 2019. Ish-mundësi i wrestler merr më shumë se 1 milion dollarë nga postimet e tij.

Ndërsa raportohet se fitimet e Kylie janë zvogëluar me 22 % gjatë vitit të kaluar. Është hera e parë në katër vjet që një Kardashian ose Jenner nuk ka mbizotëruar listën.

Ky lajm i keq për milioneren vjen pasi ajo u hoq nga lista e miliarderëve nga Forbes.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …