Shtëpia / Show Bizz / Mijëra pëlqime në pak minuta, ja foto e Olta Gixharit që mori menjëherë vëmendjen (FOTO)

Mijëra pëlqime në pak minuta, ja foto e Olta Gixharit që mori menjëherë vëmendjen (FOTO)

Pak kohë më parë, Olta Gixhari, zbuloi se ishte në pritje të ëmbël. Ajo është duke qëndruar me partnerin e saj në Spanjë, nga ku ndan me ndjekësit e shumtë momente të ndryshme nga jeta e saj.

Prej disa ditësh, aktorja e njohur ka postuar në “Instagram” foto dhe video ku tregon se ka nisur pushimet dhe po i shijon në maksimum.

Sot ajo ka postuar një foto ku tregon se sa i është rritur barku. Olta shfaqet me bikini të zeza, teksa në duar mban një kapele të madhe.

Edhe pse ka vetëm pak minuta që ajo ka postuar foton, ka marrë mijëra pëlqime dhe shumë komplimente.

Ndërkohë Olta nuk ka bërë të ditur ende identitetin e partnerit të saj, pasi ky i fundit nuk

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …