Shtëpia / Show Bizz / Këngëtarja e famshme “tërbon” fansat me pozat e nxehta me të brendshme (FOTO)

Këngëtarja e famshme “tërbon” fansat me pozat e nxehta me të brendshme (FOTO)

Rihanna i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa ka publikuar disa fotografi ku shfaqet me të brendshme ngjyrë orëz.

32-vjeçarja ka ngritur temperaturat në rrjet me pozat e saj provokuese dhe shumë të nxehta. Ajo ka pozuar në pishinë dhe në duar mban një palë syze.

Fituesja e nëntë herë çmimit “Grammy” ka ekspozuar format e saj bombastike që shumë femra ia kanë zili.

Edhe pse ka shumë kohë që është larguar nga skena e muzikës, Riri ka qëndruar pranë fansave të shumtë me markën e saj “Fenty Beaty” dhe me postimet në rrjetet sociale.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …