Shtëpia / Rajoni / Infektohet me koronavirus këngëtari shqiptar që punon në ministri

Infektohet me koronavirus këngëtari shqiptar që punon në ministri

Këngëtari i njohur Ylli Valla nga Kosova, i cili punon njëkohësisht edhe në Ministrinë e Pushtetit Lokal, ka rezultuar pozitiv me koronavirus, sipas “Indeksi Online”.

Si pasojë e kësaj, pjesa më e madhe e punonjësve të kësaj ministrie do të vetëizolohen për 14 ditë në shtëpitë e tyre.

Këngëtari ende nuk ka dhënë ndonjë deklaratë mbi infektimin e tij me koronavirus.

Shiko dhe këto

Befason Vuçiç: I gatshëm të takohem me Thaçin nëse…

​ “Jam gati të takohem me Thaçin, nëse liderët në Prishtinë vendosin të jenë pjesë …