Shtëpia / Show Bizz / Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare dhe ato turke.

Ata janë mjaft aktivë në rrjetet sociale dhe herë pas here marrin vëmendjen e të gjithëve me postimet që bëjnë. Por së fundmi, Almeda dhe aktori i famshëm turk po komentohen për një dhuratë luksoze.

Mediat turke kanë bërë të ditur se aktori ka bërë disa blerje të fuqishme së fundmi, duke i bërë edhe një dhuratë shumë të shtrenjtë bashkëshortes bukuroshe, Almeda.

Mësohet se Tolga ka shpenzuar rreth 3 milion lira turke për dy makina xhip të modelit të fundit. Njërën prej tyre, e cila kushton 1 milion e 700 lira turke, ai ia ka bërë dhuratë partneres.

Për më tepër, targat e makinës janë të personalizuara pasi mbajnë tre shkronjat e tyre, Tolgës, Almedës dhe të birit Efehan.

Në mediat turke ka qarkulluar një foto e makinës ku duket pjesërisht targa.

Shiko dhe këto

Mijëra pëlqime në pak minuta, ja foto e Olta Gixharit që mori menjëherë vëmendjen (FOTO)

Pak kohë më parë, Olta Gixhari, zbuloi se ishte në pritje të ëmbël. Ajo është …