Shtëpia / Show Bizz / 52-vjeçarja seksi çmend rrjetin me foto provokuese

52-vjeçarja seksi çmend rrjetin me foto provokuese

Tani që jeta normale ka nisur disi, Sabrina Salerno ka zgjedhur një vend italian për pushimet e saj në kohën e koronavirusit.

Nga Porto Venere ja tek e shohim teksa tregon format e saj seksi me bikini në një seri fotosh që nxehin atmosferën social.

Në moshën 52 vjeç ajo tregon një dekolte që të merr mendjen. Në bordin e një jahti super luksoz Sabrina zbavit fansat e saj nga Cinque Terre dhe në Instagramin e saj ndan foto që i lënë shumë pak vend imagjinatës.

Shiko dhe këto

Mijëra pëlqime në pak minuta, ja foto e Olta Gixharit që mori menjëherë vëmendjen (FOTO)

Pak kohë më parë, Olta Gixhari, zbuloi se ishte në pritje të ëmbël. Ajo është …