Shtëpia / Rajoni / Punon në ministri, infektohet me Covid-19 këngëtari shqiptar

Punon në ministri, infektohet me Covid-19 këngëtari shqiptar

Këngëtari i njohur, njëkohësisht punonjës në Qeverinë e Kosovës Yll Valla, është infektuar me koronavirus.

Media kosovare, IndeksOnline mëson se Ylli Valla, zyrtar në Ministrinë e Pushtetit Lokal, ka rezultuar pozitiv në testimin e Covid-19.

Bëhet me dije se një pjesë e madhe e zyrtarëve të MPL-së do të vetizolohen për 14 ditë nëpër shtëpi.

Shiko dhe këto

News 24 zbardh listën e kandidatëve për deputetë e kryetar bashkie të PD-së për Shkodrën, ja kush janë emrat më të lakuar

News 24 ka arritur që të sigurojë listën e plotë të propozimeve të PD dega …