Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / Prisnin të zhgënjeheshin nga blerjet online, por mbetën pa fjalë kur… (FOTO)

Prisnin të zhgënjeheshin nga blerjet online, por mbetën pa fjalë kur… (FOTO)

Jemi mësuar që në internet të shohim zhgënjimet e njerëzve të ndryshëm nga blerjet online. Shpeshherë ata kanë treguar se si produkti që u kishte shkuar në shtëpi nuk ishte aspak si porosia që kishin parë në reklamim.

Por kësaj radhe do të tregojmë një rast tjetër, kur produktet janë fiks ashtu siç njerëzit i kanë porositur. Madje vetë ata kanë mbetur të habitur dhe pa fjalë, pasi prisnin që edhe të mbetnin të zhgënjyer nga ajo që do të merrnin.

Madje një tortë e blerë nga një dyqan ëmbëlsirash online që ti nuk e njeh, mund të të vijë shumë më e mirë se ajo që ke parë në katalog.  Për më tepër shikoni fotogalerinë:

Shiko dhe këto

“Isha punëtori i saj”, modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTOT)

Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me …