Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / Inxhinierët që u turpëruan me projektet e dështuara (FOTO)

Inxhinierët që u turpëruan me projektet e dështuara (FOTO)

Gjithmonë ka njerëz që nuk e marrin seriozisht punën dhe besojnë se do ia hedhim paq. Mirëpo, “kryeveprat” e këtyre specialistëve nuk kanë ngelur pa marrë vëmendjen.

Dështimet e tyre janë qesharake dhe tani të gjithë ne mund t’i shohim këto shembuj të punës së tmerrshme dhe të argëtohemi pafund.

 

Shiko dhe këto

“Isha punëtori i saj”, modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTOT)

Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me …