Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / I thinjur dhe i shkujdesur / Si kurrë më parë, Dan Bilzerian “shokon” me pamjen (FOTO)

I thinjur dhe i shkujdesur / Si kurrë më parë, Dan Bilzerian “shokon” me pamjen (FOTO)

Dan Bilzerian është një miliarder dhe lojtar bixhozi amerikan që ka pushtuar Instagramin me jetën e tij të shthurur. Ai bën një jetë të çmendur, me femra pafund, alkool dhe skena të nxehta.

Në mediat sociale, Dan poston foto dhe video të jetës së tij luksoze, rrethuar nga mijëra femra.

Ai ka rrëfyer se një pjesë të pasurisë së tij i ka ngritur falë pokerit, por jo gjithmonë ai ka fituar. Së fundmi, mediat e huaja kanë publikuar disa pamje, ku shfaqet i thinjur dhe i shkujdesur.

Ndodh rrallë që Dan të dalë në atë gjendje, pasi në çdo foto ai shfaqet i kuruar në çdo detaj.

Shiko dhe këto

“Isha punëtori i saj”, modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTOT)

Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me …