Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / E pazakontë në SHBA, gruaja lind foshnjën në parkingun e spitalit (FOTO)

E pazakontë në SHBA, gruaja lind foshnjën në parkingun e spitalit (FOTO)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në SHBA, ku një grua ka sjellë në jetë foshnjën e saj në parkingun e një spitali në Florida.

Të befasuar mbetën të gjithë të pranishmit që po përpiqeshin ta dërgonin gruan me sa shpejtësi të mundej për në spital.

Nga filmimet duket Susan së bashku me Joseph në parking dhe papritur fëmija lind në duart e mamisë Sandra Lovaina, e cila ka përvojë të madhe në këtë fushë. E habitshme është fakti që gruaja gjeti forcën dhe pas lindjes u drejtua me këmbët e saja për në spital.

Shiko dhe këto

“Isha punëtori i saj”, modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTOT)

Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me …