Shtëpia / Show Bizz / Si të gjitha vajzat e tjera, Arbenita tregon përmes një postimi problemin që ka me… (FOTO)

Si të gjitha vajzat e tjera, Arbenita tregon përmes një postimi problemin që ka me… (FOTO)

Që kur bëri publike lidhjen me reperin e njour, Fero, Arbenita Ismalji, u kthye në një nga modelet më të komentuara në rrjetet sociale. Ajo po korr sukses në modelin jashtë Shqipërisë.

Përveç formave trupore, Arbenita ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve edhe me tiparet e saj tërheqëse. Madje shumë kompani të huaja e përdorin atë si imazh për të reklamuar produktet e tyre si veshje apo kozmetikë.

Mirëpo, nëse mendonit se gjithçka është ok me modelen dhe ka gjithmonë një fytyrë perfekte, e keni gabim! Edhe Arbenita vuan nga aknet në fytyrë, të cilat na i tregoi vetë!

Modelja ka dashur të japë një mesazh për ndjekësit e saj me të njëjtin problem, duke lënë të kuptohet se aknet janë diçka shumë normale.

“Thjesht doja të thoja që aknet janë shumë normale.”-shkruan Arbenita krahas fotos ku filmon fytyrën e saj nga afër.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …